Bawana, New Delhi, Delhi
GST No. 07CNGPK4479J1ZI
Call 07949352166 98% Response Rate
Send Enquiry
Product Brochure
| Seating Type | Push Back |
| Seat Upholstery | Fabric |
| Seat Width | 525 mm |
| Frame Material | Metal |
| Back Height | High Back |
| Armrest Features | Cup Holder |
| Usage Area | Cinema Hall |
| Brand | ABP |
View Complete details
Minimum Order Quantity: 20 Piece
Product Brochure
| Seating Type | Push Back |
| Seat Upholstery | Leatherite |
| Seat Width | 550 mm |
| Frame Material | Metal |
| Back Height | High Back |
| Armrest Features | Cup Holder |
| Brand | ABP |
| Seat Color | Blue |
| Usage Area | Cinema Hall |
Additional Information:
View Complete details
Minimum Order Quantity: 100 Piece
Product Brochure
| Seating Type | Tip Up |
| Seat Upholstery | Fabric |
| Seat Width | 525 mm |
| Frame Material | Metal |
| Back Height | High Back |
| Armrest Features | Fixed Arm |
| Seat Color | Red |
| Usage Area | Cinema Hall |
Additional Information:
View Complete details
Product Brochure
| Seating Type | Tip Up |
| Seat Upholstery | Fabric |
| Seat Width | 525 mm |
| Frame Material | Metal |
| Back Height | High Back |
| Armrest Features | Cup Holder |
| Seat Color | Red |
| Usage Area | Cinema Hall |
View Complete details
Product Brochure
| Seat Upholstery | Fabric |
| Seat Width | 525 mm |
| Frame Material | Metal |
| Back Height | High Back |
| Armrest Features | Cup Holder |
| Seat Color | Blue |
| Usage Area | Cinema Hall |
View Complete details
Minimum Order Quantity: 100 Piece
Product Brochure
| Seating Type | Tip Up |
| Seat Upholstery | Fabric |
| Seat Width | 525 mm |
| Frame Material | Metal |
| Back Height | High Back |
| Armrest Features | Cup Holder |
| Usage Area | Cinema Hall |
Additional Information:
View Complete details
Product Brochure
| Seat Upholstery | Fabric |
| Seat Width | 525 mm |
| Frame Material | Metal |
| Back Height | Fixed Back |
| Armrest Features | Cup Holder |
| Seat Color | Red |
| Usage Area | Cinema Hall |
View Complete details
Minimum Order Quantity: 100 Piece
Product Brochure
| Seating Type | Tip Up |
| Seat Upholstery | Fabric |
| Seat Width | 525 mm |
| Frame Material | Aluminium |
| Back Height | High Back |
| Armrest Features | Fixed Arm |
| Seat Color | Red |
| Usage Area | Cinema Hall |
Additional Information:
View Complete details
Product Brochure
| Seating Type | Tip Up |
| Seat Upholstery | Fabric |
| Seat Width | 500 mm |
| Frame Material | Metal |
| Back Type | Medium Back |
| Armrest Type | With Armrest |
| Installation Type | Floor Mounted |
| Seat Height | 450 mm |
| Brand | ABP |
View Complete details