Bawana, New Delhi, Delhi
GST No. 07CNGPK4479J1ZI
Call 07949352166 98% Response Rate
Send Enquiry
Minimum Order Quantity: 5 Piece
Product Brochure
| Recliner Type | Manual |
| Seating Capacity | 1 |
| Application Type | Living Room |
| Brand | ABP |
| Upholstery Material | Fabric |
| Weight | 40 kg |
| Filling Material | High Density Foam |
Additional Information:
View Complete details
Minimum Order Quantity: 5 Piece
Product Brochure
| Seating Capacity | 1 seater |
| Configuration | Manual |
| Brand | ABP |
| Material | Leather |
| Weight | 70 kg |
| Frame Material | Metal |
| Sofa Type | Recliner |
Additional Information:
View Complete details
Minimum Order Quantity: 10 Piece
Product Brochure
| Recliner Type | Manual |
| Seating Capacity | 2 |
| Application Type | Living Room |
| Upholstery Material | Leatherette |
| Brand | ABP |
| Weight | 80kg |
| Frame Material | Wood |
| Filling Material | High Density Foam |
Additional Information:
View Complete details
Minimum Order Quantity: 2 Piece
Product Brochure
| Seating Capacity | 2 seater |
| Configuration | Manual |
| Brand | ABP |
| Material | Leather |
| Weight | 100 kg |
| Frame Material | Wood |
| Sofa Type | Recliner |
Additional Information:
View Complete details
Minimum Order Quantity: 5 Piece
Product Brochure
| Seating Capacity | 1 |
| Base Mechanism | Rocker |
| Upholstery Material | Velvet |
| Reclining Type | Manual |
| Brand | ABP |
| Filling Material | Foam |
| Frame Material | Wood |
| Weight | 80kg |
| Sofa Type | Recliner |
Additional Information:
View Complete details
Minimum Order Quantity: 1 Piece
Product Brochure
| Seating Capacity | 1 seater |
| Configuration | Manual |
| Brand | ABP |
| Material | Leather |
| Weight | 40kg |
| Frame Material | Wood |
| Sofa Type | Recliner |
Additional Information:
View Complete details
Minimum Order Quantity: 100 Piece
Product Brochure
| Recliner Type | Manual |
| Seating Capacity | 2 |
| Application Type | Living Room |
| Brand | ABP |
| Upholstery Material | Leather |
| Weight | 80kg |
| Sofa Type | Recliner |
Additional Information:
View Complete details