Bawana, New Delhi, Delhi
GST No. 07CNGPK4479J1ZI
Call 07949352166 98% Response Rate
Send Enquiry
Product Brochure
| Seating Type | Fixed Back |
| Usage Type | Theater |
| Seat Upholstery | Fabric |
| Seat Width | 500 mm |
| Back Height | High Back |
| Frame Material | Metal |
| Armrest Features | Fixed Arm |
| Seat Color | Red |
View Complete details
Product Brochure
| Usage Type | Multiplex |
| Seat Upholstery | Fabric |
| Seat Width | 500 mm |
| Back Height | High Back |
| Frame Material | Metal |
| Armrest Type | Fixed Arm |
| Armrest Features | Cup Holder |
| Seat Color | Blue |
View Complete details
Product Brochure
| Seat Upholstery | Fabric |
| Seat Width | 525 mm |
| Frame Material | Aluminium |
| Back Height | High Back |
| Armrest Features | Cup Holder |
| With Aisle Light | Yes |
| Usage Area | Multiplex |
View Complete details
Product Brochure
| Seating Type | Tip Up |
| Seat Upholstery | Fabric |
| Seat Width | 525 mm |
| Frame Material | Metal |
| Back Height | High Back |
| Armrest Features | Cup Holder |
| Seat Color | Red |
| Usage Area | Multiplex |
View Complete details
Minimum Order Quantity: 100 Piece
Product Brochure
| Seating Type | Tip Up |
| Seat Upholstery | Fabric |
| Seat Width | 550 mm |
| Frame Material | Metal |
| Back Height | High Back |
| Armrest Features | Fixed Arm |
| Seat Color | Red |
| Usage Area | Multiplex |
Additional Information:
View Complete details