Bawana, New Delhi, Delhi
GST No. 07CNGPK4479J1ZI
Call 07949352166 98% Response Rate
Send Enquiry
Minimum Order Quantity: 5 Piece
Product Brochure
| Reclining Mechanism | Manual |
| Brand | ABP |
| Material | Velvet |
| Height | 40 inch |
| Item Weight | 70 kg |
| Seating Capacity | 1 Seater |
| Usage | Home Theater |
Additional Information:
View Complete details
Minimum Order Quantity: 10 Piece
Product Brochure
| Reclining Mechanism | Manual |
| Brand | ABP |
| Material | Velvet |
| Seating Capacity | 1 Seater |
| Height | 40 inch |
| Item Weight | 70 kg |
| Usage | Home Theater |
Additional Information:
View Complete details
Product Brochure
| Reclining Mechanism | Manual |
| Brand | ABP |
| Material | Fabric |
| Height | 40 inch |
| Item Weight | 80 Kg |
| Seating Capacity | 2 Seater |
| Usage | Home Theater |
View Complete details
Minimum Order Quantity: 2 Piece
Product Brochure
| Reclining Mechanism | Manual |
| Brand | ABP |
| Height | 40 inch |
| Item Weight | 100kg |
| Seating Capacity | 3 Seater |
| Surface Finishing | Matte |
| Material | Leatherette |
Additional Information:
View Complete details