Bawana, New Delhi, Delhi
GST No. 07CNGPK4479J1ZI
Call 07949352166 98% Response Rate
Send Enquiry
Minimum Order Quantity: 5 Piece
Product Brochure
| Recliner Type | Manual |
| Seating Capacity | 1 |
| Application Type | Living Room |
| Upholstery Material | Velvet |
| Weight | 40 kg |
| Brand | ABP |
| Filling Material | High Density Foam |
Additional Information:
View Complete details
Minimum Order Quantity: 10 Piece
Product Brochure
| Recliner Type | Motorized |
| Seating Capacity | 1 |
| Application Type | Living Room |
| Weight | 40 kg |
| Brand | ABP |
| Filling Material | High Density Foam |
| Upholstery Material | Velvet |
Additional Information:
View Complete details
Minimum Order Quantity: 100 Piece
Product Brochure
| Recliner Type | Manual |
| Seating Capacity | 1 |
| Application Type | Living Room |
| Upholstery Material | Velvet |
| Weight | 40 kg |
| Brand | ABP |
View Complete details
Product Brochure
| Recliner Type | Manual |
| Seating Capacity | 1 |
| Application Type | Living Room |
| Upholstery Material | Velvet |
| Weight | 40 kg |
| Brand | ABP |
View Complete details
Product Brochure
| Recliner Type | Motorized |
| Seating Capacity | 1 |
| Application Type | Living Room |
| Upholstery Material | Velvet |
| Weight | 40 kg |
| Brand | ABP |
View Complete details
Minimum Order Quantity: 5 Piece
Product Brochure
| Recliner Type | Motorized |
| Seating Capacity | 1 |
| Application Type | Living Room |
| Weight | 40 kg |
| Brand | ABP |
| Upholstery Material | Velvet |
Additional Information:
View Complete details