Bawana, New Delhi, Delhi
GST No. 07CNGPK4479J1ZI
Call 07949352166 98% Response Rate
Send Enquiry
Minimum Order Quantity: 100 Piece
Product Brochure
| Seating Type | Tip Up |
| Seat Material | HDPE |
| With Backrest | Yes |
| Frame Material | Metal |
| Seat Width | 470 mm |
| Application Area | Cricket Stadium |
| Mounting Type | Floor Mount |
| Brand | ABP |
| Color | Blue |
Additional Information:
View Complete details
Minimum Order Quantity: 100 Piece
Product Brochure
| Seating Type | Tip Up |
| Seat Material | HDPE |
| With Backrest | Yes |
| Frame Material | Aluminium |
| Seat Width | 450 mm |
| Application Area | Cricket Stadium |
| Brand | ABP |
| Color | Blue |
Additional Information:
View Complete details
Minimum Order Quantity: 100 Piece
Product Brochure
| Seating Type | Tip Up |
| Seat Material | HDPE |
| With Backrest | Yes |
| Frame Material | Metal |
| Seat Width | 450 mm |
| Application Area | Cricket Stadium |
| Mounting Type | Floor Mount |
| Brand | ABP |
| Color | Yellow |
Additional Information:
View Complete details