Bawana, New Delhi, Delhi
GST No. 07CNGPK4479J1ZI
Call 07949352166 98% Response Rate
Send Enquiry
Minimum Order Quantity: 100 Piece
Product Brochure
| Seating Type | Tip Up |
| Seat Material | HDPE |
| With Backrest | Yes |
| Frame Material | Mild Steel |
| Seat Width | 450 mm |
| Application Area | Cricket Stadium |
| Brand | ABP |
| Armrest Type | Fixed Arm |
Additional Information:
View Complete details
Product Brochure
| Seating Type | Tip Up |
| Seat Material | HDPE |
| With Backrest | Yes |
| Frame Material | Aluminium |
| Seat Width | 470 mm |
| Application Area | Football Stadium, Cricket Stadium |
| Seat Color | Orange |
View Complete details
Product Brochure
| Seating Type | Tip Up |
| Seat Material | HDPE |
| With Backrest | Yes |
| Frame Material | Metal |
| Seat Width | 450 mm |
| Application Area | Cricket Stadium |
| Seat Color | Blue |
View Complete details
Minimum Order Quantity: 100 Piece
Product Brochure
| Seating Type | Tip Up |
| Seat Material | HDPE |
| With Backrest | Yes |
| Frame Material | Aluminium |
| Seat Width | 470 mm |
| Application Area | Cricket Stadium |
| Brand | ABP |
| Armrest Type | Without Arm |
Additional Information:
View Complete details
Minimum Order Quantity: 100 Piece
Product Brochure
| Seating Type | Tip Up |
| Seat Material | HDPE |
| With Backrest | Yes |
| Frame Material | Aluminium |
| Seat Width | 450 mm |
| Application Area | Cricket Stadium |
| Brand | ABP |
| Armrest Type | Fixed Arm |
Additional Information:
View Complete details
Product Brochure
| Seating Type | Tip Up |
| Seat Material | HDPE |
| With Backrest | Yes |
| Frame Material | Aluminium |
| Seat Width | 430 mm |
| Application Area | Cricket Stadium |
| Seat Color | Red |
View Complete details
Minimum Order Quantity: 100 Piece
Product Brochure
| Seating Type | Tip Up |
| Seat Material | HDPE |
| With Backrest | Yes |
| Frame Material | Aluminium |
| Seat Width | 450 mm |
| Application Area | Cricket Stadium |
| Brand | ABP |
| Seat Color | Green |
Additional Information:
View Complete details